Funkcinė treniruotė

Šioje treniruotė kūnas lavinamas visapusiškai. Čia kūnas juda kaip holistinė sistema, o izoliuotų judesių atliekama mažai. Funkcinės treniruotės metu gerinama ištvermė, didinama jėga ir raumenų tonusas. Labai daug dėmesio skiriama kūno stabilumui, mobilumui. Šioje treniruotėje turėkite patogią aprangą ir sportinę avalynę, kurią trenerė/treneris gali paprašyti nusiauti, nes čia nepamiršime treniruoti ir mūsų per dienas batuose nusilpusias pėdas!

Pilates

Pilates – vienas populiariausių mankštos metodų pasaulyje, prieš daugiau nei šimtmetį sukurtas vokiečio Dž. H. Pilates. Ši kūno ir proto mankšta turi 7 pagrindinius principus: Kvėpavimas, stiprus kūno centras, koncentracija, kontrolė, tikslumas, tėkmė ir vizualizavimas. Treniruočių metu judame laikydamiesi šių principų, stipriname giliuosius raumenis ir mankštiname visą kūną skirdami ypatingai daug dėmesio stuburo sveikatai. Puiki žemo-vidutinio intesyvumo mankšta dirbantiems sėdimą darbą arba priešingai, labai daug judantiems. Pilates tinka ir pradedantiesiems, ir pažengusiems, treniruotės metu atsižvelgiama į kiekvieno pajėgumą. Ši mankšta atliekama be batų.

Joga

Joga –  tūkstančius metų gyvuojanti disciplina, skirta žmogaus fizinei ir psichologinei sveikatai gerinti. Jogos praktiką sudaro fiziniai pratimai (asanos), skatinantys jėgą ir lankstumą, kvėpavimo pratimai, gerinantys kvėpavimo funkciją, atsipalaidavimo technikos, mažinančios įtampą ir stresą bei meditacinės praktikos, reguliuojančios emocinį foną. Jogos praktikos metu stipriname raumenis, geriname sąnarių funkciją, sveikatiname širdies ir kraujagyslių, virškinimo ir endokrininę bei nervų sistemas. Joga tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems: sportuojant mažose grupėse individualiai atsižvelgiame į praktikuojančio fizines galimybes, pasiūlant palengvinimus, koreguojant atliekamus pratimus. Reikalinga patogi sportinė apranga ir jogos kilimėlis (neturintiems yra galimybė naudotis kilimėliais esančiais studijoje). Joguojame be batų!

Linijiniai šokiai

Tai šokiai, nereikalaujantys partnerio, tinkami šokti tiek moterims, tiek vyrams. Visame pasaulyje mokinamos tos pačios  choreografijos tad išmoktais šokiais galima mėgautis tarptautiniu mastu. Tapatinami su kaubojiškais šokiais, linijiniai šokiai šiandien siūlo kur kas platesnį šokių stilių spektrą – nuo čia čia čia, iki swingo, salsos ar kizombos. Šokiams svarbu patogi apranga ir avalynė.

Qigong

Qigong – tai senovės kinų sveikatinimo forma, kuri, manoma, buvo tradicinės kinų medicinos pagrindu. Qigong praktikas sudaro eilė kvėpavimo pratimų, meditacijų, intensijos ir ritmingų judesių, kuriuos gali išmokti daugelis bet kuriame amžiuje ir esant bet kokiam fiziniam būviui. Qigong praktikos gali būti suvokiamos kaip senoviniai vegetatyviniai bioatsako pratimai, kurie pagerina teigiamas vegetatyvines funkcijas, susikoncentruojama į judėjimą ir pozas kombinuojant jas su kvėpavimo pratimais.
Qigong praktika istoriškai remiasi kinų gydymo praktikomis, šių praktikų esmė yra “či” energijos judėjimas per proto ir kūno pratimus. Tai meditatyvi praktika, paremta švelniais judesiais, proto fokusavimu, kvėpavimu, fiziniu atsipalaidavimu.

Nirvana Fitness

Tiesiog kvėpuok! Svarbiausias akcentas Nirvana Fitness treniruotėje – kvėpavimas. Čia su muzika tobulai susipina Pilates ir Jogos judesiai, o kiekviename žingsnyje seka ritmingas kvėpavimas. Ši mankšta labai tinka pradedančiajam, bet tuo pačiu reikalinga ir pažengusiam sportininkui. Visiems reikia pabūti su savimi, nusiraminti, atsipalaiduoti ir tiesiog, KVĖPUOTI. Mankšta atliekama be batų.

Gimnastiniai šokiai

Gimnastinių šokių užsiėmimai skirti 4-7 m. mergaitėms. Treniruočių metu su trenere Laura Kalpokiene mokysimės ne tik šokių, bet ir gimnastikos elementų. “Ateikit ir pamatysit”, sako trenerė Laura!
 

Kalanetika

Tai daugiausia žemo-vidutinio intensyvumo mankšta iš body&mind treniruočių šeimos. Kalanetikoje dominuoja pulsavimo judesiai, kuomet neskubant ir judant maža amplitude ištrykšta ne vienas prakaito lašelis. Ši mankšta tinkama pradedantiesiems ir jau sportuojantiems. Čia galite pajausti judėjimo malonumą ir sportuoti su šypsena. Mankštai reikalinga patogi apranga, sportuojame be batų.