Viltė Paplauskė

Vadovė ir trenerė (Pilates, Funkcinė)

Labas, aš Viltė! Mėgstu ir žaviuosi visu judesiu. Esu įsitikinusi, kad bet kokia jo forma yra privaloma visiems. Tereikia išbandyti ir atrasti, kas patinka, tačiau nepamiršti, kad įvairovė yra taip pat svarbi. Tikiuosi, kad mūsų Judesio namuose ją atrasite ir įsimylėsite judesį visam laikui!

Kontaktai:

864436326 

trenerevilte@gmail.com

Rasa Brigita Pilkauskė

Trenerė (Linijiniai šokiai)

Sveiki, esu Rasa. Linijinius šokius šoku 10 metų. Dalyvauju linijinių šokių Lietuvos ir tarptautinėse varžybose, festivaliuose  ir seminaruose, kuriuose nuolat išmokstu kažko naujo ir grįžus noriu pasidalinti. Kviečiu jungtis į linijinių šokių bendruomenę. Šiuos šokius šokti gali kiekvienas, tiek jaunas, tiek senas, nes choreografijos yra skirtingų lygių ir sudėtingumo. Pamokose nuotaika visad puiki, nes skamba populiariausi muzikos kūriniai. Net nežinau, ar gali būti geresnė pramoga. Ateikite ir įsitikinkite patys!

Kontaktai:

869812108

rasa.brigita@gmail.com

Laura Sinkevičiūtė Migliacci

 

Trenerė (Joga)

Sveiki, aš Laura, jogos instruktorė (RYT-200), tarptautinės jogų bendruomenės Yoga Alliance, narė. Mano asmeninis jogos kelias prasidėjo daugiau nei prieš penkerius metus, kuomet pavargusi nuo vis pasikartojančių stiprių nugaros skausmų, nusprendžiau išbandyti jogą. Nuo to laiko joga mane įtraukė ir nebepaleido: baigėsi ne tik fizinis nugaros skausmas kūne, tačiau sugrįžo energija, pagerėjo miego kokybė, sumažėjo stresas ir nerimas. 

Be galo tikiu sveikatinančia ir transformuojančia jogos galia, todėl matau didelę prasmę savo darbe. Mano vedama joga yra ne apie sudėtingas padėtis (asanas), bet apie kūno sveikatinimą ir kuriamą ryšį su savimi. Jogą praktikuoti gali kiekvienas, ir tam nereikia ypatingo kūno lankstumo ar itin gero fizinio pasirengimo. Mano kaip jogos instruktorės užduotis yra padėti jums atgauti pusiausvyrą, ir nuraminant protą bei pažadinant kūną parodyti kelią į visatos centrą, kuris yra jumyse. Praktikuojame Hatha ir Vinyasa Flow jogą, tinkančią tiek pradentantiesiems, tiek pažengusiesiems. Jogos praktikų metu dirbame mažose grupėse, mokomės kvėpavimo praktikų, judame lėtai ir švelniai, atliekame pratimus (asanas) sąmoningai ir/ar su palengvinimais, užbaigdami kiekvieną praktiką giliu atsipalaidavimu (Shavasana). Kviečiu skirti laiko sau, ateiti, išbandyti ir pradėti savo asmeninę kelionę ilgaamžiškumo link!

Kontaktai:

868308587

besyncyoga@gmail.com

 

Laura Ochamnienė

Trenerė (Funkcinė treniruotė)

Sveiki, esu trenerė Laura, vedu Funkcines treniruotes ir Kalanetiką. Pati tuo neapsiriboju, išbandau save ir kitose srityse, stengiuosi kuo daugiau visko perteikti savo treniruotėse. Labai myliu aktyvų gyvenimo būdą ir kviečiu jį pamilti kartu su manimi. Manau, gyvenime vis dėlto yra svarbiausia sveikata, gera savijauta ir pasitikėjimas, o visa tai mes gauname su judesiu. Tad judėkime visi kartu!

Kontaktai:

860646989

laura.ochmaniene@gmail.com